MICHELIŃSKA 21

 

To wyjątkowa inwestycja na włocławskim rynku mieszkaniowym. Położona jest w prestiżowej dzielnicy Michelin, który łączy możliwość zamieszkania na obrzeżach miasta w sąsiedztwie natury, spokoju i przestrzeni do odpoczynku. A przy tym poprzez realizowane inwestycje stanie się jednym z najlepiej z komunikowanych dzielnic miasta Włocławek. Jest to świetna baza wypadowa w stronę drogowych węzłów komunikacyjnych jak również prężnie rozwijającej się Brzeskiej Strefy Gospodarczej, która daje szerokie możliwości zatrudnienia.

To oaza zatopiona w spokoju i otaczającej zieleni lasów, oddalonej od miejskiego zgiełku i codziennej gonitwy. Głównym atutem naszej inwestycji jest właśnie położenie wśród otaczających sosen, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu i rodzinnych spacerów, rozbudzają zmysły oraz przenoszą nas w strefę relaksu i odprężenia kiedy wyglądamy zza okien.

mapka Wylot na autostradę Korty tenisowe, Stadnina koni, Restauracja, Hotel Kwiaciarnia Paczkomat Rossman Biedronka Ładowarka aut elektr. Wylot w stronę centrum Plac zabaw Sklep spożywczy Przychodnia Kościół Poczta Szkoła podstawowa Przedszkole Michelińska 21